Чому варто використовувати сонцезахисний крем Round Lab: його переваги

Корейська косметика за визначенням вважається однією з найкращих. У Південній Кореї неймовірно розвинена промисловість краси. Особливу увагу приділяють засобам догляду: якщо шкіра, волосся, нігті, зуби виглядають здоровими, багато макіяжу не потрібно.

Сонце – штука небезпечна. Це джерело ультрафіолету, яке шкідливо впливає на шкіру і навіть провокує рак. Влітку варто завжди користуватися сонцезахисними засобами, а в спекотних і сонячних регіонах їх застосовують в обов’язковому порядку. Хороший санскрін захистить від опіків та роздратування.

Корейська косметика досягла успіху і тут. Зустрічайте Round Lab SPF 50+, брендовий санскрін із справжнім березовим соком.

Опис

Текстура санскрину легка, кремово-гелева. Він заявлений як зволожуючий засіб, що захищає. З обома функціями справляється чудово, але поговорити докладніше варто про останню.

Ультрафіолет буває двох типів. Захист від нього позначається як SPF або PA. Round Lab Birch Juice Moisturizing має обидва позначення: він захищає від усіх видів ультрафіолету. Показники (SPF 50+ та PA++++) неймовірно високі (наприклад, стандартний сонцезахисний крем – це SPF 30). Навіть схильна до опіків шкіра надійно захищена від сонця, якщо ви вирішили замовити косметику за посиланням.

Активних компонентів у засобі багато. І він виражений косметичний ефект: обличчя здається більш здоровим, сяючим, трохи вирівнюється тон.

Використовувати санскрін просто. Його наносять поверх інших доглядових засобів (сироваток, лосьйонів, кремів) за 15-20 хвилин до виходу. Зверху через аналогічний проміжок можна накласти макіяж.

Переваги

Санскрин Round Lab забезпечує надійний захист із можливих. Підходить для будь-якого типу шкіри, але насамперед призначений для сухої та чутливої. Не викликає роздратування та алергії, хоча при нанесенні може трохи пекти.

Легка текстура не обтяжує шкіру. Жодної неприємної липкості, відчуття стягнутості. Ви швидко забудете про засіб.

Інноваційна формула дозволяє наносити крем щодня, якщо ви не виходите на сонце занадто часто. Стандартні сонцезахисні засоби доводиться оновлювати кожні дві години, тому це величезний плюс. Зрозуміло, якщо доводиться бувати на сонці довгий час, захист також потрібно оновлювати раз на дві години.

Поєднання з макіяжем стовідсоткова. Поверх кошти добре лягають і пудрові, і кремові основи.

Поживний комплекс має потужний оздоровчий ефект. Санскрін Round Lab зволожує шкіру, насичує її мікроелементами. Колір і текстура шкіри стають кращими, але відбілювання, характерного для багатьох корейських продуктів, немає. А ось антивіковий ефект є.

Купити чудо-засіб можна у магазині Lemon House. Він якраз спеціалізується на корейській косметиці.