Дитячі квадроцикли: переваги, моделі, поради щодо вибору

На дитячий транспорт є два протилежні погляди. Одні вважають, що пускати за кермо до 16 не можна. Інші впевнені: від ранньої практики керування дитиною суцільна користь. До велосипедів більшість ставиться прихильно, а ось до міні-автомобілів та квадроциклів питань більше. Чи варто купити квадроцикл на https://igrushki7km.com.ua/ua/transport-dlya-detey/detskiye-elektromobili/detskiy-elektromobil-kvadrotsikl/ – чи це лише зашкодить?

Переваги

Водіння розвиває у дітей важливі навички та вміння: швидкість реакції, уважність, здатність імпровізувати, розраховувати свої сили. Транспорт вимагає великої розумової та фізичної напруги. Це позитивно позначається на зростанні та розвитку, робить дітей успішнішими у навчанні та в житті. Раннє щеплення навичок водія має особливий сенс, якщо передбачається, що дитина водитиме в дорослому житті: в дитинстві навчання проходить швидше.

Квадроцикл – транспорт досить безпечний. Він дуже стійкий завдяки чотирьом колесам, відмінно справляється з дорогою та бездоріжжям.

Свій транспорт для малюка – джерело веселощів та привід для гордості. Він дарує незабутні емоції. Діти люблять наслідувати дорослих, і якщо батьки ведуть машину, власний квадроцикл — чудовий подарунок. І їм можна похвалитися друзям!

Як вибрати квадроцикл

Головне – вік дитини. Транспортний засіб має відповідати йому габаритами, вагою та потужністю. На квадроцикл можна садити з трьох років; це малопотужні моделі із невеликою швидкістю. О шостій можна пересідати на більш дорослі агрегати. Наступна вікова група стартує у 10 років. Нарешті, з 16 можна пересідати на пристрої для дорослих. Але це лише рекомендації. Діти індивідуальні, і маленька для свого віку дитина не впорається з квадроциклом. У цьому випадку варто вибрати менший пристрій. Взагалі підбирати транспорт краще з дитиною, придивляючись, наскільки зручно йому сидіти, чи дістає він всіх важелів управління і педалей.

Транспорт для дітей до 6 має бути забезпечений пристроєм дистанційного керування. У цьому випадку батьки зможуть перехопити контроль у небезпечній ситуації. Для старших дітей ця функція не потрібна.

Квадроцикли бувають бензиновими та електричними. До 10 бензин під суворою забороною: двигуни внутрішнього згоряння небезпечніші та потужніші. Після 10 можна пересідати на бензиновий квадроцикл. Він відмінно підходить для довгих прогулянок, тоді як акумулятор на електричному досить швидко розряджається. Натомість електроквадроцикл можна використовувати у приміщенні.