Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Доставка продуктів у Дніпрі від FOZZY: переваги та особливості

Ще 10-15 років тому неможливо було уявити, що замовити безліч продуктів і напоїв можна онлайн. Сучасні люди мають необмежені можливості для цього, проте часто стикаються з тим, що не вистачає часу на прості побутові завдання.

Щільний графік роботи, велика кількість повсякденних проблем і постійні пробки на дорогах ускладнюють такі прості речі як похід до супермаркету за продуктами. На щастя, жителі Дніпра можуть скористатися такою послугою як доставка продуктів з інтернет-магазину FOZZY, попередньо замовивши все необхідне на сайті https://fozzyshop.ua/dnipro/. Така опція дає змогу багатьом сучасним людям забути про відвідування магазину після важкого робочого дня, щоб купити продукти для вечері.

Доставка продуктів та інших товарів — це розумна альтернатива щоденним походам у супермаркет, яка економить час і гроші, оскільки всі артикули в каталозі FOZZY мають доступну ціну. А ще онлайн-шопінг дозволяє контролювати підсумкову вартість, видаляючи непотрібні товари зі списку до оформлення замовлення. Тут можете придбати:

  1. Молочні продукти — десятки найменувань йогуртів, молока, вершків, сирів.
  2. Бакалія — макарони, консерви, крупи, олія.
  3. Солодощі — згущене молоко, шоколад, цукерки.
  4. Соки, вода, алкогольні напої.
  5. Риба, ікра, морепродукти.
  6. М’ясні вироби — снеки, ковбаси, сосиски та багато іншого.

Усі товари упаковані герметично та мають тривалий термін зберігання, що дає змогу робити запаси й не турбуватися про якість. До речі, крім продуктів у магазині FOZZY можна замовити також непродовольчі товари: памперси, побутова хімія, дитячі товари, канцтовари, речі для дому тощо. Оплатити можна онлайн за допомогою банківської карти або готівкою при отриманні. Вартість продуктів вказана біля кожного артикулу, у разі дрібного опту покупці отримують приємні знижки.

Якщо ви не встигаєте зробити покупки, не хочете йти в магазин через негоду або погане самопочуття, то кур’єри привезуть вам усе необхідне з безкоштовною доставкою, треба лише вказати точну адресу й замовити товари на суму 700 грн. Бути клієнтом мережі FOZZY завжди вигідно, адже це — індивідуальний підхід, широкий асортимент, вигідні знижки, гнучкі методи оплати. Доставка продуктів — сучасний спосіб спростити щоденні покупки та зробити їх більш комфортними.