Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Коли варто звернутися до МФО за мікрокредитом та що для цього треба

Опинившись у скрутному фінансовому становищі, можна розраховувати на родину чи друзів, але не завжди і вони можуть допомогти, бо загальна ситуація у країні є непередбачуваною. Звернутися до офіційних банківських структур також не всі мають можливість, оскільки треба підлаштуватися під графік роботи, знайти відділення банку, яке може бути розташоване далеко. І насамкінець, можуть не влаштувати умови кредитування.

При поданні заявки на кредит потрібно надати інформацію про постійний заробіток, рівень доходів, чисту кредитну історію. Не завжди виходить виконати усі ці умови. І тоді стає в нагоді альтернатива – мікрофінансові організації. Велика кількість легально визнаних установ такого типу представлена за посиланням https://microcredits.com.ua/ з описом їх відмінностей та умов роботи.

Умови отримання мікрокредиту

Вимоги доволі прозорі і відкривають доступ до послуг МФО майже всім українцям. При цьому не мають значення попередня кредитна історія, наявність або відсутність постійного місця роботи і розмір заробітної плати. Серед головних вимог такі:

  • громадянство України;
  • вік від 18 до 75 рокiв;
  • знаходження на території держави;
  • наявність українського паспорта та ІПН;
  • картка банку за власним вибором;
  • телефон з доступом до інтернету.

Певна інформація може бути перевірена автоматично, якщо мікрокредит підтверджується через систему BankID. Це паспортні дані, ідентифікаційний номер, електронна адреса та номер контактного телефона.

Для більшої вірогідності потрібно подавати заявку на отримання мікрокредиту до не менш як трьох організацій, після цього у короткий строк буде зроблено перевірку даних і система дасть відповідь. МФО працюють на довірі, а ймовірність позитивної відповіді складає приблизно 98%.

Порядок отримання та повернення мікрокредитів

Для першого разу сума може бути 10000-15000 грн. Для постійних клієнтів сума підвищується. Після позитивної відповіді надається можливість створити свій особистий кабінет. Гроші переказуються на карту банку після реєстрації та підписання договору в електронній формі.

Погасити кредит можна кількома способами:

  • карткою, яка прив’язана до особистого кабінета;
  • системою «Приват 24»;
  • терміналом самообслуговування;
  • готівкою у касі банку.

Уся процедура дуже проста та дозволяє отримати необхідну суму 24/7 безпосередньо на картку, також легко можна і закрити цей кредит. Головне – бути ознайомленим з умовами і строками, знати про відсотки та можливі додаткові витрати.