Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Косметика найкращих південнокорейських брендів за найвигіднішими цінами

Косметика з Південної Кореї є надзвичайно популярною у всьому світі. Висока ефективність та натуральний склад сприяють збільшенню попиту на косметичну продукцію корейських брендів. В Україні можна купити косметику у Лемонхаус — сучасному магазині косметики. Замовлення доставляються у всій країні. Тому навіть жителі маленьких населених пунктів можуть дозволити собі замовити косметику Бьюти оф Чосон, щоби насолодитися її високою якістю.

Асортимент

У каталозі магазину дуже легко орієнтуватись, оскільки продукція ділиться на категорії. Найбільша категорія — це Догляд за особою. У ній містяться такі підрозділи:

  1. Засоби для зняття макіяжу. Це органічні гідрофільні олії та бальзами для м’якого очищення шкіри від слідів декоративної косметики. Такі засоби містять натуральні природні компоненти та вітамін а для шкіри, який дуже корисний.
  2. У категорії засобів догляду за губами можна знайти унікальні маски для губ. Якщо регулярно перед сном наносити маску на губи, незабаром вони стануть ніжними і гладкими, зникне проблема тріщин і лущення, що особливо актуально в холодний період.
  3. Косметика для ефективного очищення шкіри включає ензимні пудри, сироватки та пілінги для глибокого очищення шкіри. Після застосування таких засобів проблемна шкіра набуває гладкості.
  4. Засоби для шкіри навколо очей забезпечують ефективне зволоження та харчування ніжної тонкої шкіри, яка потребує особливого догляду. Можна підібрати оптимальний засіб для вирішення певних проблем. Для сухої шкіри підійдуть зволожуючі креми, для в’янучої — омолоджують і підтягують. Якщо є проблема темних кіл під очима, варто скористатися кремом, що знебарвлює. Для молодої шкіри краще набувати тонізуючих засобів.
  5. Креми для обличчя представлені в широкому асортименті. Завдяки гнучким налаштуванням, користувачі зможуть легко підібрати для себе найкращий засіб. Для точного пошуку можна вибирати активні інгредієнти у складі крему, позначаючи їх галочкою. Можна вибрати конкретний бренд, тип шкіри та проблеми, з якими зможе боротися крем. Це можуть бути почервоніння, лущення, акне, пігментація, розширені пори і т.д.
  6. Сонцезахисні креми корейських брендів дозволять уникнути сонячного опіку та пігментації шкіри, спричиненої перебуванням на сонці.

На сторінці каталогу, присвяченій акціям, можна підібрати товари за найвигіднішими цінами та заощадити, набуваючи якісної корейської косметики.