Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Крило на напівпричіп з білою смугою посилене Domar DK1850, B=690 мм (Італія)

Обширна тема: тягач із причепом одночасно може бути й вузькоспеціалізованою темою. Йдеться про захист автомобіля від колісного бруду: гравій, пісок, земля, дрібне каміння, сніг. На металеві деталі машини ці фактори діють руйнівно. До того ж, на великій швидкості дорожня сльота може спровокувати не просту ситуацію. Як же позбутися зайвих кілограмів бруду, а вірніше не накопичувати їх під час їзди, підкаже компанія «Комтранс Україна».

У нашому магазині можна купити потрібний аксесуар – пластикові крила. Моделі виробів різні за розмірами та формою. Це крило на причіп з білою смугою і регульованим кріпленням Domar DK2675, В = 430 мм, Ø = 42 мм (Італія). Ще одна модель – крило пластикове на причіп з білою смугою з вбудованим кріпленням Domar DK4175, В = 460 мм, Ø = 42 мм (Італія).

Досліджуючи фотографії та описи цього розділу, можна побачити, що всі моделі виконують захисну функцію. Рама транспортного засобу, інші його вузли та деталі залишаються чистими. У модернізованому вантажному автомобілі покращуються його експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд.

До вашої уваги пропонуються виключно сертифіковані комплектуючі. Серед них крило на напівпричіп з білою смугою посилене Domar DK1850, B=690 мм (Італія).

При виборі аксесуарів конструктивні особливості та тип машини відіграють головну роль. Якщо транс-портний засіб є одновісним, то зупиняються на одинарних моделях комплектуючих. Двоосні модернізуються і одинарними, і подвійними моделями. Їхня відмінність – в експлуатаційних характеристиках та особливостях монтажу.

Естетичність та захист – така користь від придбання якісних пластикових крил.