Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Купівля обладнання для розливу напоїв: критерії та поради

Компанія Експресторг є одним із найбільших дистриб’юторів розливних напоїв та надає професійне обладнання для розливу напоїв у місті Дніпро. З моменту заснування у 2001 році вона стала надійним партнером для ресторанів, кафе, пивних барів та магазинів розливного пива. Устаткування для розливу на сайті компанії можна придбати за доступною ціною та з оперативною доставкою.

Основна діяльність компанії

Діяльність компанії Експресторгу передбачає дистрибуцію напоїв розливного типу та обслуговування торговельного та пивного відповідного обладнання. Компанія обслуговує понад 1100 клієнтів у Дніпрі, Павлограді, Новомосковську, Кам’янському, включаючи ресторани, кафе, пивні бари та магазини розливного пива. Обладнання для розливу напоїв, яке надає компанія, відіграє ключову роль у бізнесі роздрібного продажу напоїв. Воно забезпечує збереження високої якості продукції, а також дозволяє надати якісні та швидкі послуги з обслуговування клієнтів. Загальні вимоги до такого обладнання такі:

  • безпека;
  • надійність та міцність;
  • відповідність високим стандартам;
  • естетичний вигляд.

Такі вироби повинні виготовлятися із екологічно чистих матеріалів без шкідливих виділень та запахів. Більше того, таке обладнання має бути стійким до високих експлуатаційних навантажень. Приємний зовнішній вигляд, що створює затишну атмосферу, також важливий.

Обладнання, яке надається Експресторгом, має свої особливості. Наприклад, пивні колони, які є важливим елементом дизайну магазину чи ресторану. Їх монтують на оптимальній висоті для зручності клієнтів. Крани для розливу забезпечують точний та рівномірний потік напоїв, із зручною системою управління, простими в очищенні та обслуговуванні. Однією з найважливіших особливостей розливного обладнання є його гігієнічність. Для виготовлення обладнання необхідно застосовувати тільки якісний, перевірений матеріал. Матеріал повинен бути стійкий до корозії та пошкоджень.

Експресторг пропонує широкий спектр професійного обладнання для розливу напоїв, що відповідає високим вимогам безпеки, надійності та естетичного вигляду. Завжди можна замовити обладнання на https://www.expresstorg.com.ua/ua/obladnannia і та отримати якісну, надійну продукцію.

Обладнання для напоїв, таких як пиво, сидр, квас, відіграють критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування клієнтів та підтримці високого стандарту продукції.