Перелік послуг, які надає митний брокер УкрВіпСервіс: особливості його діяльності

Перетин кордону – справа складна навіть для людини. А якщо йдеться про вантажі, процедура перетворюється на практично непереборну перешкоду. Впоратися самому важко. Потрібні послуги митного брокера.

Що таке митний брокер

УкрВіпСервіс — фірма, основне призначення якої допомагатиме з митними операціями. Основна функція митного брокера – розмитнення, тобто розмитнення. Компанія допомагає правильно оформляти вантажі, що перевозяться через кордон. Оформляє всі необхідні папери, розповідає про особливості розмитнення різних речей. Загалом бере всі складності процедури на себе.

У зворотний бік це також працює: УкрВіпСервіс допомагає переправити вантажі на той бік. Тому що компанія займається вантажоперевезеннями. Список країн великий: тут і Європа, і Америка, і Туреччина, Китай. Великі вантажі відправляються контейнерами, для маленьких є збірні вантажі. Автомобільні, морські, залізничні, повітряні перевезення – перелік послуг вражаючий.

Під час перевезення вантажів морем необхідні експедиторські послуги. УкрВіпСервіс надає їх. Фірма оформляє папери, оглядає вантаж, відвантажує його. Вона складає міжнародні маршрути та контролює вантаж по всьому шляху. Логістику, втім, можна назвати окрему послугу.

Загалом спектр завдань митного брокера — будь-які роботи, пов’язані з міжнародними вантажоперевезеннями. Додатково УкрВіпСервіс оформить для ваших вантажів санітарно-епідеміологічну експертизу. Деяку продукцію перевозити без СЕС заборонено законом, а процедура експертизи є досить складною.

Переваги УкрВіпСервіс

Компанія робить міжнародні вантажоперевезення набагато простіше. Не потрібно самому вникати у всі тонкощі, витрачати купу часу та сил, намагаючись оформити потрібні папери та бігаючи інстанціями. Співробітники сталебетону все за вас, а ви можете зайнятися більш важливими справами.

Якість послуг найвища. Порожні слова? УкрВіпСервіс вже давно на ринку, і репутація компанії найпозитивніша. Клієнти відгукуються про фірму дуже тепло і охоче укладають із нею довгострокові контракти. Чи це не показник майстерності?

Досвід співробітників також великий. Колектив не просто професійний, він згуртований, із налагодженою комунікацією між співробітниками. Питання вирішуються швидко та чітко.

УкрВіпСервіс працює лише за договором. Усі пункти обговорюються із замовником. Це повністю захищає від несподіванок: ви не виявите несподівану переплату чи підозрілі затягування термінів. Все відображено у контракті.