Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Що робити, якщо кондиціонер перестав охолоджувати: правила його ремонту

Поїздки влітку і на тривалі відстані можуть стати пекельними, якщо кондиціонер в автомобілі відмовляється охолоджувати. Причин тому може бути безліч: від забруднення системи до катастрофічних поломок.

Основні причини поломок

Якщо з кондиціонером щось не так, тоді може знадобитися якісний ремонт кондиціонера на https://iren-avtocentr.com.ua/.

Кондиціонер в авто давно перестав бути розкішшю і навіть в бюджетних моделях він присутній. Основним компонентом, який охолоджує і нагріває повітря в салоні, є холодоагент в газовому стані. Максимальне навантаження на Кондиціонер припадає в літній час. Спекотна погода і часто користування змушують працювати систему на максимальному режимі, в слідстві чого виникають несправності.

З основних причин несправностей варто виділити наступні:

  1. Недостатня кількість холодоагенту. Якщо Кондиціонер недостатньо і зовсім не охолоджує, тоді в першу чергу варто перевірити рівень фреону. У різних виробників фреон може відрізнятися за складом, а значить, і термін його служби теж різний. Варто проводити діагностику роботи всієї системи і заповнювати рівень газу мінімум раз на рік. Якщо буде підібраний неправильний вид холодоагенту, то вся система швидко зноситься і зламається. Заправляти краще фреон одного виробника і однієї марки, адже гази R12 і R134а категорично не можна змішувати. Під капотом авто або на самому кондиціонері повинна бути Інформація який фреон необхідно заправляти.
  2. Конденсатор слабо охолоджує. Конденсатор відповідає за підтримку потрібної температури в салоні. Недостатнє охолодження може бути в слідстві проблем з вентилятором або забруднення конденсатора.
  3. Несправності компресора. Якщо рівень фреону достатній, а конденсатор справно працює, то наступне, що варто перевірити — компресор. Поломки компресора зустрічаються рідко, але вони не виключені. Витоку фреону і змащує в його складі речовини можуть привести до поломки компресора. Якщо ж причина все-таки в даній деталі, то простіше купити новий компресор, ніж його ремонтувати.
  4. Проблеми з проводкою. Кондиціонер працює від електрики і найменші проблеми в проводці приведуть до нестабільної роботи охолодження. Знайти і усунути причини зможе тільки досвідчений автомобільний Електрик.
  5. Заклинила заслінка. Дана проблема пов’язана з проблемною роботою всієї системи охолодження.

Кондиціонування в автомобілі-це єдина система, де поломка або засмічення однієї деталі може привести до порушення всієї системи. Тому так важливо проводити вчасно діагностику і ремонт.