Види, особливості та встановлення система інсталяції для унітазів

Інсталяцією прийнято називати комплексну систему кріплень та пристроїв, призначених для встановлення підвісного унітазу. Ця система кріпиться до стіни або за спеціальним декоративним коробом. Вона забезпечує надійну та естетичну установку сантехнічного обладнання. Основними компонентами інсталяції є рама, на яку встановлюється унітаз, а також зливний бачок, пристрої для підключення трубопроводів та інші механізми. Кожен бажаючий може замовити інсталяції на https://truber.com.ua/installyatsii-dlya-unitaza/ за доступними цінами.

Основні різновиди

Існують такі види інсталяції для унітазу:

  • стандартна;
  • низькопрофільна.

Найбільш поширеним варіантом є стандартна інсталяція. Вона складається із металевої рами, яку встановлюють на стіну. цю раму кріпиться підвісний унітаз, також всі необхідні механізми для його роботи. Стандартні інсталяції добре підходять для більшості ванних кімнат і мають високу надійність і довговічність. Низькопрофільний тип призначений для встановлення у приміщеннях з обмеженим простором. Їх також встановлюють для більш компактного дизайну. Вони мають нижчий профіль та встановлюються на підлозі. Таким чином, такі моделі менш помітні, проте вони зручніші для використання у невеликих ванних кімнатах або санвузлах.

Особливості встановлення

Встановлення таких систем розпочинається з підготовчих робіт. Зазначимо, що монтаж не складний і навіть можна виконувати самостійно. Попереднє складання системи дозволить чудово заощадити час. Кріплення інсталяції має бути надійним та міцним, адже важливо забезпечити безпеку та стабільність експлуатації. Інсталяція також передбачає підключення трубопроводів для подачі та відведення води. Це забезпечує правильне функціонування унітазу та його зливних механізмів. Вони створюють відчуття простору та збільшують функціональний простір. Сучасні інсталяції мають стильний і естетичний дизайн, який доповнює загальний інтер’єр ванної кімнати і надає їй завершеного вигляду. Вони візуально створюють простір у ванній кімнаті та можуть легко інтегруватися у різні дизайнерські концепції. Їхня установка за допомогою інсталяції приховує всі комунікації за стіною, надаючи ванній кімнаті або санвузлу елегантний та сучасний вигляд.