Витяжки Фабиано: різновиди, переваги та особливості вибору

Одним із важливих побутових приладів для облаштування кухні є витяжка. Дане обладнання прибирає дим та пари олій, жирів, очищує повітря від неприємних запахів.

Кухня з витяжкою стає набагато чистіша, і спрощує роботу господині. Варто придбати прилади під площу плити, варіанти експлуатації кухні. Свої послуги покупцям пропонує магазин Фабіано Київ.

Переваги

Продукція компанії Фабіано завоювала любов та повагу споживачів поєднанням своїх естетичних якостей та технічних характеристик. Пристрій прикрасить будь-яку кухню, зробить її вигляд сучаснішим. При цьому витяжка здатна видаляти всі шкідливі речовини та дими, випари, що утворюються в процесі приготування. В результаті повітря на кухні, і всім житловому приміщенні, стає чистішим, не поширюються неприємні запахи. Важливо, що пристрій справляється з жирами та оліями, вони видаляються назовні, але не осідають на поверхні стін, меблів, освітлювальних приладів.
Вибираючи витяжки Фабіано, можна знайти пристрої різного розміру, форми та конструкції. Це дозволяє встановити прилад точно над плитою, прибирати все брудне повітря, не допускаючи його розповсюдження по квартирі чи будинку.

Для створення використовуються найсучасніші та якісні матеріали. Витяжки довго служать, добре піддаються очищенню від різноманітного нальоту. Можна підібрати найбільш оптимальну конструкцію під розмір плити, площу кухні, врахувати потрібну потужність залежно від кількості та часу приготування.

Вибір

При покупці витяжки варто врахувати наступні параметри:

  1. Розмір плити. Витяжка повинна охоплювати всю площу поверхні, де йде готування, щоб не допускати поширення диму, жиру, олії по всьому просторі приміщення.
  2. Потужність. Від цього параметра залежить, скільки кубічних метрів повітря в одиницю часу здатна прогнати витяжка. Важливий чинник, що впливає ступінь очищення.
  3. Тип установки. Є вмонтовані, похилі, Т-подібні, острівні, пристінні, телескопічні. Вибір ведеться виходячи з можливостей розміщення плити і самого пристрою, як відбуватиметься вентиляція повітря.
  4. Є моделі циркуляційні, які фільтрують повітря та повертають його до приміщення. Такі пристрої встановлюють там, де до центральної вентиляції далеко не можна забезпечити подачу повітря. Проточні з’єднуються з централізованими магістралями трубою і виводять повітря з кімнати.

При виборі вивчають розмір та конфігурацію кухні, місце встановлення плити, як можна закріпити витяжку та з’єднати її з основною вентиляцією. Якщо провести трубу до основної магістралі не можна, встановлюють циркуляційний варіант.