Як вибрати чоловічу помаду для укладання волосся і як правильно користуватися

Яка помада для укладання волосся підійде чоловікові? Якщо вас це питання ставить у глухий кут, то вам сюди.

Сьогодні в нашій йтиметься про те, як правильно вибрати помаду – для волосся!

Для початку давайте вивчимо уважніше цей укладальний засіб. Вважають, що з’явилося воно в незапам’ятні часи, а найбільшу популярність мало в 19-му — середині 20-го століть. Помадою активно користувалися ікони стилю 50-60 років, створюючи набріолінені зачіски, що відливають жирним блиском у світлі софітів. Вся річ у тому, що основними компонентами бріоліну для волосся були віск, вазелін та парфумерна олія.

Варто пам’ятати, що ви завжди можете отримати професійну консультацію щодо догляду за вашим волоссям в спеціалістів барбершоп Brone в Києві. Там працюють лише професійні барбери, які до кожного клієнта ставляться з повагою та дбайливістю, як до власних хороших друзів.

Види помади за складом

Сучасні помади різноманітніші за своєю структурою. Так, існують варіації на водній основі (вони зовсім не блищать) і на жировій (що мають у складі петролатум, і створюють ефект глянцю).

Водні легші у використанні, швидко змиваються шампунем, не залишають слідів на одязі.

Помада для волосся та вусів на жировій основі є традиційною класикою: деякі бренди можуть похвалитися віковою історією. Якщо цей факт надихає вас на покупку, майте на увазі: більшість з них мають настільки клейку структуру, що їх важко змити з голови. Від такого засобу може постраждати одяг, головні убори, постільна білизна – все, що стосується вашої шевелюри.

Види за ступенем фіксації

Чоловічі засоби стайлінгу можуть бути слабкої, середньої чи сильної фіксації. Робити остаточний вибір потрібно, орієнтуючись на тип вашого волосся, зачіску та досвід укладання.

Для новачків ми порадили б засоби для м’якої, тобто слабкої фіксації. Вони не застигають миттєво на голові, дозволяючи коригувати укладання, якщо щось з першого разу не вийшло.

Також помада для укладання волосся слабкої фіксації не обтяжує зачіску і більше підходить власникам тонких, кучерявих локонів.

Середня фіксація – відмінний варіант для гладких, «йоршистих» або текстурних укладок на зачісках різної довжини. Це найуніверсальніший варіант для всіх типів. Але щоб якісно вкласти зачіску, знадобиться певна навичка і досвід.

Нарешті, чоловіча помада для волосся та бороди сильної фіксації. Найбільше підходить власникам густих і жорстких шевелюр. З її допомогою можна впоратися із зайвою кучерявістю, укласти неслухняні вихори, надати зачісці закінченого та акуратного вигляду. Чи варто говорити, що новачкові складно виконати укладання таким хардовим засобом. Якщо ж потрібної вправності поки немає, а хочеться сильнішої фіксації, можна взяти слабкі засоби укладання волосся для чоловіків і наносити його в два шари.

Прийоми та хитрощі нанесення

  1. Більшість засобів цієї категорії рекомендується наносити на суху голову. Але для деяких видів на водній основі ми порадили б вологе нанесення.
  2. Починайте завжди з мінімальної кількості засобу, розтираючи його в долонях.
  3. Якщо тверда помада швидко застигла на волоссі, можна акуратно розігріти її феном, щоб закінчити чоловічий стайлінг.