Який портал відвідати, якщо ви хочете бути в курсі останніх новин

Сьогодні ми стоїмо на порозі нової доби. Відбувається перехід у суспільство нового типу – інформаційне. Інформація цінується дедалі вище, а матеріальні блага, навпаки, знецінюються. В інтернеті можна знайти практично все: книги, фільми, витвори мистецтва, виставки, навіть друзів та подружжя. Сьогоднішній світ перебуває у владі ЗМІ та блогерів, які висвітлюють усі події життя. Погляд сильно залежить від джерела інформації, тому так важливо вибрати достовірне агентство новин.

А сьогодні безліч. Спеціалізованих та універсальних видань маса, не всі вони чесні, деякі свідомо спотворюють інформацію, щоб вона здавалася більш вражаючою. Вибір джерела інформації – рішення відповідальне.

Опис

PPravda — український портал новин. На відміну від багатьох іноземних видань він максимально націлений на достовірне висвітлення подій у країні. Це спеціалізований сайт, основне призначення якого – підвищення фінансової грамотності населення.

Тут публікуються статті про податки, економічні реформи, особливості складання бюджету та інше, так необхідні молодим підприємцям. Для новачків особливо важливою є інформація про податки, що дозволяє вибрати найбільш ефективну стратегію та утримати бізнес на плаву.

Сайт існує з 2020 року. 2022 рік для порталу виявився важким, як і для всієї України — статей практично немає. Але у 2023 PPravda відновила мовлення та радує знаючих українців своїми публікаціями. Статті написані простою та зрозумілою мовою, без складної термінології.

Поради від PPravda

Що найголовніше у бізнесі? Якщо запитати про це підприємців-початківців, відповіді виявляться дуже різними. А ось досвідчені бізнесмени найчастіше відповідають однаково. Планування – основа будь-якого підприємства. Без грамотного планування компанія зачахне, не встигнувши як слід розцвісти.

Найважливіше планувати бюджет. Це дозволить адекватно розподілити кошти, контролювати їх та оцінювати поточну обстановку.

Важливо, щоб цифри були адекватними. Оглядатися на показники попередніх років потрібно, але повністю спиратися на них не варто, адже ситуація в країні змінюється дуже швидко. Грамотно складений бюджет враховує всі витрати, залишає подушку безпеки та не заощаджує на обладнанні та співробітниках — основі прибутків будь-якої компанії.

Бізнес-планування дещо відрізняється від планування бюджету. Його елементи зустрічаються у будь-якому бізнесі, і завдання підприємця — об’єднати та сформулювати їх. Виходить готовий бізнес-план, що демонструє всі слабкі місця та дозволяє приймати більш виважені рішення.

Від податків не подітися нікому. Але оподаткування може бути вигідним. Потрібно приділяти йому час: правильно вибрати форму оподаткування та використовувати IRS. Компенсація податкових втрат до повного покриття збитків — чи це не мрія?