Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Застібка блискавка: асортимент та поради щодо вибору

Практично будь-який швейний виріб потребує якісної, надійної фурнітури. Такі деталі повинні витримувати вплив від постійного носіння одягу, прання машинного типу. Як один з основних варіантів оснащення пропонується застібка блискавка.

Особливості асортименту

Такі застібки, і безліч іншої фурнітури, реалізує компанія StarTex на сторінках свого інтернет-магазину. Тут є різноманітні вироби, якими оснащується одяг.

Серед застібок блискавок виділяються такі варіанти:

  1. Тракторні, де ламелі схожі на траки гусениць і з’єднуються поперемінно.
  2. Спіральні, що складаються із єдиної лінії зубчиків. Створюються із полімерних матеріалів.
  3. Металеві молнии певної довжини.
  4. Потайні блискавка для прихованої установки одягу.
  5. Рулонні варіанти застібок, де довжина може досягати 100 або 200 метрів. Використовуються для нарізки більш дрібні частини.

Щоб визначитися з вибором, пропонується переглянути більше товарів на https://www.startex.shop/ , де також є бігунки для блискавок, застібки-липучки, гумки різного виду та ширини, стропи та стрічки, гудзики, шнури, тасьма, манжети, мережива для обробки, нашивки та інші декоративні елементи .

Кожен товар на startex.shop має свою сторінку з фотографіями, де вказані технічні характеристики виробів, дано їх опис. Можна вибрати застібку блискавку залежно від типу, необхідної довжини, кольору.

Переваги

На сайті є всі види застібок-блискавок, якими можна постачати будь-які види одягу. Вироби підходять для курток, штанів, суконь, джемперів. Вони є якісними, виконані надійно. Можуть виконувати свої функції тривалий час без поломок.

У магазині є широкий асортимент товарів, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для конкретного одягу. Тут можуть придбати товари ательє, невеликі фабрики з пошиття. Приватні особи можуть вибрати фурнітуру на заміну старої, або придбати замки, якщо планується пошиття на індивідуальне замовлення. Замовлення доступне для індивідуальних підприємців, які займаються пошиттям на дому.

Мінімальна сума замовлення складає 250 гривень. Надсилання здійснюється у всі регіони України за допомогою Нової пошти. Оформлення замовлень проводиться у будні дні. Якщо вона зроблена до 15-00, то товар буде упакований і відвантажений замовнику цього ж дня, в інших випадках процес переноситься на наступний.

Кожен варіант кольору застібки має цифрову позначку, щоб точно підігнати відтінок під одяг.